striking eagle - logo

nowoczesna linia
produkcyjna dla
twojej firmy

czytaj więcej

etapY
procesu

Etap 1
etap 1 - koncept
Koncept
W oparciu o Twoje potrzeby opracujemy koncept linii Striking Eagle dedykowanej produkcję której potrzebujesz. Na etapie koncepcji otrzymasz od nas layout, plan wdrożenia oraz koszty produkcji oraz elementy typowe dla wdrożeń takie jak analiza wykonalności czy przegląd techniczny projektu.
zobacz więcej
Etap 2
etap 2 - projekt
Projekt
Po zaakceptowaniu koncepcji linii i podpisaniu umowy wstępnej, przystępujemy do projektowania dedykowanego dla Ciebie Eagla. Na tym etapie dogrywamy wszystkie szczegóły techniczne oraz dobieramy odpowiednie moduły do linii. Wciąż możesz aktywnie uczestniczyć i modyfikować wymagania ! Na tym etapie uruchamiamy proces lokalizacji – czyli wyszukiwania właściwego miejsca oraz rekrutację zespołu dla nowej fabryki. Wszystkie formalności związane z powstaniem nowego oddziału również zostają dograne na tym etapie.
zobacz więcej
Etap 3
etap 3 - produkt
Produkt
Produkcja linii Striking Eagle to ekscytujący etap! Możesz uczestniczyć podczas tworzenia linii w oparciu o zatwierdzony projekt. Masz dostęp do informacji na każdym etapie produkcji na temat rozwiązań i postępów prac.
zobacz więcej
Etap 4
etap 4 - uruchomienie linii
Uruchomienie linii
Wszystkie komponenty linii są transportowane na miejsce docelowe. Zespół naszych inżynierów montuje, testuje oraz wpina nowego Orła do naszej sieci, a także podłącza go do Battle Center. Po zatwierdzeniu i odbioru linii przez Twój Zespół jesteśmy gotowi na uruchomienie produkcji seryjnej!
zobacz więcej
Etap 5
etap 5 - serwis
Serwis
Dzięki całodobowej opiece inżynierów z Battle Center jesteśmy w stanie reagować na wszelkie usterki w czasie rzeczywistym. Większość prac oraz serwisów będziemy mogli wykonać online z przy zaangażowaniu naszych zespołów lokalnych oraz wsparciem Battle Center. W przypadku poważniejszych problemów nasi inżynierowie z Battle Center będą na miejscu w przeciągu 24h.
zobacz więcej
arrow left
poprzedni
następny
arrow right

kontakt
do nas

Chcesz współpracować z firmą stosującą najnowsze rozwiązania dostępne na rynku, w najbardziej konkurencyjnej cenie? Dbasz realnie o środowisko i chcesz redukować emisję CO2?

Skontaktuj się z nami!
Napisz do nas lub zadzwoń
ikona formularz kontaktowy
Formularz kontaktowy
Dziękujemy!
Twoja wiadomość została wysłana!
Coś poszło nie tak! Spróbuj ponownie.